8103
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593403
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Zobaczcie projekt spiralnej wieży, z której można podziwiać las, nie ingerując w naturę

 Design Hunters Design HuntersTravel

Wirująca konstrukcja architektoniczna, która powstanie w Danii, pozwoli człowiekowi na głębszą relację z naturą, bez ingerowania w jej prawa, co, według hygge, jest kluczem do szczęścia. Zobaczcie ten niezwykły projekt.


Zobaczcie projekt spiralnej wieży, z której można podziwiać las, nie ingerując w naturę

Źródło zdjęcia: http://www.fpiec.pl/post/2017/06/14/zobaczciespiralnawieza

zobacz artykuł
 Design Hunters Design Hunters
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisSzwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęSzwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenę
Następny wpisTo pierwszy zawód w Polsce, w którym roboty zabiorą pracę ludziom. Android chce zamknąć nas w „ludzkim ZOO”To pierwszy zawód w Polsce, w którym roboty zabiorą pracę ludziom. Android chce zamknąć nas w „ludzkim ZOO”

Komentarze

zobacz również

8103
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593403
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.