1589
OBEJRZENIA PROFILU
6031
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
25360
OBEJRZENIA POSTÓW
34
PUNKTY ZA POSTY
31
WYRÓŻNIONE POSTY

Wydziergany przegląd trendów

Zakała NiechciałaZakała NiechciałaDesign

Jessica Dance jest znana z miłości to wszystkiego, co sweterkowe. Dziergała już jedzenie, zwierzaki, czy mini narzędzia mechaniczne. Nowa seria wytworów z cyklu “materialny świat” to powrót do klasyki estetyki - ukazanie zmiany trendów przez retrospekcję. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości dziewiczej wełny. Zdjęcia obiektów wyglądają “smacznie” dzięki współpracy z fotografem - Davidem Sykes’em - specjalizującym się w robieniu zdjęć produktów spożywczych. Jessica nie ukrywa słabości do pop-artu - umiłowała sobie prostą formę połączoną z bogactwem płaskich kolorów. Artystka miała okazję pokazać się na wystawie Olympia London. Jej sweterkowe gadżety zagrzały miejsce w dniach 3-6 marca 2016.


Motorola DynaTAC 8000X 1984


Apple Macintosh 128k 1984


Nike Dunk High NL Undefeated


Sony Walkman TPS L2 1979

Galeria

Zakała NiechciałaZakała Niechciała
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisKen Block's Gymkhana Eight: Ultimate Playground Dubai Ken Block's Gymkhana Eight: Ultimate Playground Dubai
Następny wpisAWOLNATION - Woman Woman (Official Video) Nowy klip pełen pięknych kobiet!AWOLNATION - Woman Woman (Official Video) Nowy klip pełen pięknych kobiet!

Komentarze

zobacz również

1589
OBEJRZENIA PROFILU
6031
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
25360
OBEJRZENIA POSTÓW
34
PUNKTY ZA POSTY
31
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.