5171
OBEJRZENIA PROFILU
203067
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
400518
OBEJRZENIA POSTÓW
42
PUNKTY ZA POSTY
81
WYRÓŻNIONE POSTY

W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!

CoolHunterCoolHunterLifestyle

Zapraszamy do naszej akcji: Polska walczy o tytuł światowej stolicy #parawaningu!

W te wakacje mogliśmy zaobserwować narodziny nowego trendu w Polsce. Hitem tego lata w nadmorskich miejscowościach stały się parawany , a wyjątkowo upalne lato nakręca ich sprzedaż. Gdy od świtu żar leje się z nieba na plażach robi się tłoczno, lecz ciężko o dobre miejsce w nadbałtyckich kurortach. Pomóc w walce o dobrą miejscówkę mogą oczywiście parawany. Rodziny wyjeżdżające nad Bałtyk potrafią wyznaczać sobie harmonogram, kto rano ma biec na plażę i wbijać paliki od parawanu. Korzeni parawaningu należy szukać w leżakingu. Leżaking to taka taktyka, wymyślona przez naszych rodaków odpoczywających w egipskich i tureckich kurortach. Goście hotelowi innych narodowości nie mogli zrozumieć dlaczego zawsze rano, gdy idą odpocząć nad hotelowym basenem, najlepsze miejscówki są już zajęte, a na leżakach leżą czyjeś ręczniki, olejki do opalania i darmowe napoje z hotelowego baru. Gdy na basenie nie widać żywej duszy, Janusze walą klina w hotelowym pokoju po wieczornym melo i zbierają siły, aby udać się na swoją zajętą wcześniej miejscówkę na leżaczku hotelowego basenu :)

Wracając do tematu: Polska walczy o tytuł światowej stolicy parawaningu!
Przyłączcie się do naszej akcji! Dodajcie zdjęcie z parawanami do naszej galerii otwartej, wystarczy kliknąć "+" i dodać foto :)

Galeria


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!

Źródło zdjęcia: http://demotywatory.pl


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning !


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning !


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning ! Polska walczy o tytuł światowej stolicy parawaningu !


Parawaning


Parawan

CoolHunterCoolHunter
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNowoczesny stół industrialny - DIY - Czyli zrób to sam!Nowoczesny stół industrialny - DIY - Czyli zrób to sam!
Następny wpisJestem Kasia: Jestem blogerką, która jest świadoma własnego stylu, nie podąża ślepo za trendami i próbuje zarażać swoją ideą swoje czytelniczki.Jestem Kasia: Jestem blogerką, która jest świadoma własnego stylu, nie podąża ślepo za trendami i próbuje zarażać swoją ideą swoje czytelniczki.

Komentarze

zobacz również