4603
OBEJRZENIA PROFILU
16707
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
153490
OBEJRZENIA POSTÓW
23
PUNKTY ZA POSTY
74
WYRÓŻNIONE POSTY

W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!

AdamAdamLifestyle

Zapraszamy do naszej akcji: Polska walczy o tytuł światowej stolicy #parawaningu!

W te wakacje mogliśmy zaobserwować narodziny nowego trendu w Polsce. Hitem tego lata w nadmorskich miejscowościach stały się parawany , a wyjątkowo upalne lato nakręca ich sprzedaż. Gdy od świtu żar leje się z nieba na plażach robi się tłoczno, lecz ciężko o dobre miejsce w nadbałtyckich kurortach. Pomóc w walce o dobrą miejscówkę mogą oczywiście parawany. Rodziny wyjeżdżające nad Bałtyk potrafią wyznaczać sobie harmonogram, kto rano ma biec na plażę i wbijać paliki od parawanu. Korzeni parawaningu należy szukać w leżakingu. Leżaking to taka taktyka, wymyślona przez naszych rodaków odpoczywających w egipskich i tureckich kurortach. Goście hotelowi innych narodowości nie mogli zrozumieć dlaczego zawsze rano, gdy idą odpocząć nad hotelowym basenem, najlepsze miejscówki są już zajęte, a na leżakach leżą czyjeś ręczniki, olejki do opalania i darmowe napoje z hotelowego baru. Gdy na basenie nie widać żywej duszy, Janusze walą klina w hotelowym pokoju po wieczornym melo i zbierają siły, aby udać się na swoją zajętą wcześniej miejscówkę na leżaczku hotelowego basenu :)

Wracając do tematu: Polska walczy o tytuł światowej stolicy parawaningu!
Przyłączcie się do naszej akcji! Dodajcie zdjęcie z parawanami do naszej galerii otwartej, wystarczy kliknąć "+" i dodać foto :)

Galeria


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!

Źródło zdjęcia: http://demotywatory.pl


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning !


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning !


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning ! Polska walczy o tytuł światowej stolicy parawaningu !


Parawaning


Parawan

AdamAdam
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNowoczesny stół industrialny - DIY - Czyli zrób to sam!Nowoczesny stół industrialny - DIY - Czyli zrób to sam!
Następny wpisJestem Kasia: Jestem blogerką, która jest świadoma własnego stylu, nie podąża ślepo za trendami i próbuje zarażać swoją ideą swoje czytelniczki.Jestem Kasia: Jestem blogerką, która jest świadoma własnego stylu, nie podąża ślepo za trendami i próbuje zarażać swoją ideą swoje czytelniczki.

Komentarze

zobacz również

4603
OBEJRZENIA PROFILU
16707
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
153490
OBEJRZENIA POSTÓW
23
PUNKTY ZA POSTY
74
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Niesamowita dziura na środku jeziora w Kalifornii!Zobaczcie zdjęcia robione dronem! WOW! To nie jest fotomontaż. Ten film hipnotyzuje. Wodospad do wnętrza jeziora został wybudowany kilka lat temu i do dziś wzbudza emocje! Tajemniczy krater zasysający wodę, to największa na świecie rura zabezpieczająca przed niekontrolowanym przelewem zbiornika wodnego. Ma aż 22 metry średnicy.Stojąc na światłach, napastował młodą rowerzystkę. Dostał to, na co zasłużyłPewien motocyklista przypadkowo nagrał, jak pasażer samochodu dostawczego napastował seksualnie rowerzystkę. Kilkaset metrów dalej dziewczynie udało się go dogonić i odpłacić w najlepszy możliwy sposób.Park rozrywki spod znaku Star Wars już w 2019 roku!Nadchodzi czas na spełnienie snów każdego fana uniwersum. Odkąd zobaczyliśmy klimatyczne grafiki przedstawiające koncepcję parku tematycznego Star Wars Disney, wszyscy wyczekiwaliśmy informacji o tym, kiedy będziemy mogli zobaczyć go na własne oczy. Z dobrą nowiną przyszedł Bob Iger, prezes i dyrektor generalny Disney, który ogłosił otwarcie parku w 2019 roku!Już wiadomo kogo wiozła rządowa kolumna, która spychała auta pod Żywcem. Tak niebezpiecznie jechał prezydent DudaJadą bardzo szybko i spychają z drogi inne samochody – nagranie z przejazdu kolumny Biura Ochrony Rządu drogą S1 pod Żywcem opublikowano w weekend. Wtedy nie było wiadomo, kto jechał w kolumnie. Okazało się, że wiozła ona prezydenta Andrzeja Dudę, który wracał z konkursu narciarskiego. I osiągnął rekordowy czas przejazdu.Szykuje się rewolucja w optyce! Zobacz Niezwykłe okulary!Naukowcy z uniwersytetu w Utah (USA) zaprojektowali niezwykłe okulary które wyostrzają obraz tam gdzie przez nie patrzymy. Zmiana ostrości z punktu A na punkt B trwa zaledwie 14 milisekund co jest prawie niezauważalne a już na pewno nie przeszkadza w korzystaniu. Może to oznaczać że nadchodzi rewolucja w optyce gdyż zastosowanie takich okularów jest bardzo szerokie - od zwykłych osób po wojsko.
Wystawa prac Fridy Kahlo w PolsceFrida Kahlo to kontrowersyjna malarka, nawet data urodzenia jest owiana tajemnicą. Uważa się, iż odmłodziła się o 3 lata, podając za datę urodzin dzień wybuchu rewolucji meksykańskiej w 1910 roku, z powodu zamiłowania i fascynacji tworzącej się wówczas myśli komunistycznej, z którą chciała być utożsamiana. Sztuka Kahlo wypełniona jest po brzegi obrazami brutalnymi, często kontrowersyjnymi. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 września 2017 roku!Pierwsza wystawa dzieł Fridy Kahlo i Diego Rivery w Polsce. Już niebawem w Poznaniu!Jedni mówią o niej, jako o ikonie feminizmu, drudzy nazywają ją komunistką, dla każdego jest niepowtarzalną artystką z tragicznym życiorysem. Najsłynniejsza meksykańska malarka – Frida Kahlo – już niebawem będzie miała swoją wystawę w Poznaniu. „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst” będzie pierwszą w Polsce prezentacją twórczości Kahlo i Rivery, wzbogaconą o mało znany polski wątek w życiu artystów.NASA pokazuje zmiany na Ziemi widziane z kosmosuNASA chyba nie przypadkowo właśnie teraz publikuje serię zdjęć zatytułowanych " Images of Change". Jak zapewne większość z Was wie, że nowy prezydent USA, Donald Trump nie ukrywał swojego zdania na temat zmian klimatu. 5 youngtimerów, za które 3 lata temu nie dałbyś groszaOto subiektywny wybór pięciu samochodów, które na razie są przeciętne lub po prostu obciachowe, ale już niedługo mogą stać się cenionymi, młodymi klasykami. Youngtimery to tak zwane 'młode klasyki, czyli auta, które jeżdżą jeszcze po ulicach, a ich cena nie jest (jeszcze) zaporowa. Nie każde auto może stać się klasykiem. Niektórym samochodom udaje się wejść do tego elitarnego grona, podczas gdy inne umierają na śmietniku historii motoryzacji.Fukushima zaatakowała! „Promieniowanie 100-krotnie przekroczyło śmiertelną dawkę” (WIDEO)Najnowsze odczyty pokazują gwałtowny skok promieniowania na terenie japońskiej elektrowni jądrowej w Fukushimie zniszczonej 6 lat temu w wyniku tsunami spowodowanego przez trzęsienie ziemi – donosi „The Guardian”. W ciągu ostatnich lat radioaktywność utrzymywała się tam poniżej poziomu 73 Sv/h (siwertów). Tymczasem najnowszy pomiar przeprowadzony wewnątrz osłony otaczającej reaktor nr 2 wykazał 530 Sv/h.