4603
OBEJRZENIA PROFILU
16730
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
158957
OBEJRZENIA POSTÓW
23
PUNKTY ZA POSTY
74
WYRÓŻNIONE POSTY

W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!

AdamAdamLifestyle

Zapraszamy do naszej akcji: Polska walczy o tytuł światowej stolicy #parawaningu!

W te wakacje mogliśmy zaobserwować narodziny nowego trendu w Polsce. Hitem tego lata w nadmorskich miejscowościach stały się parawany , a wyjątkowo upalne lato nakręca ich sprzedaż. Gdy od świtu żar leje się z nieba na plażach robi się tłoczno, lecz ciężko o dobre miejsce w nadbałtyckich kurortach. Pomóc w walce o dobrą miejscówkę mogą oczywiście parawany. Rodziny wyjeżdżające nad Bałtyk potrafią wyznaczać sobie harmonogram, kto rano ma biec na plażę i wbijać paliki od parawanu. Korzeni parawaningu należy szukać w leżakingu. Leżaking to taka taktyka, wymyślona przez naszych rodaków odpoczywających w egipskich i tureckich kurortach. Goście hotelowi innych narodowości nie mogli zrozumieć dlaczego zawsze rano, gdy idą odpocząć nad hotelowym basenem, najlepsze miejscówki są już zajęte, a na leżakach leżą czyjeś ręczniki, olejki do opalania i darmowe napoje z hotelowego baru. Gdy na basenie nie widać żywej duszy, Janusze walą klina w hotelowym pokoju po wieczornym melo i zbierają siły, aby udać się na swoją zajętą wcześniej miejscówkę na leżaczku hotelowego basenu :)

Wracając do tematu: Polska walczy o tytuł światowej stolicy parawaningu!
Przyłączcie się do naszej akcji! Dodajcie zdjęcie z parawanami do naszej galerii otwartej, wystarczy kliknąć "+" i dodać foto :)

Galeria


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!

Źródło zdjęcia: http://demotywatory.pl


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning!


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning !


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning !


W Polsce narodził się nowy trend – Parawaning ! Polska walczy o tytuł światowej stolicy parawaningu !


Parawaning


Parawan

AdamAdam
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNowoczesny stół industrialny - DIY - Czyli zrób to sam!Nowoczesny stół industrialny - DIY - Czyli zrób to sam!
Następny wpisJestem Kasia: Jestem blogerką, która jest świadoma własnego stylu, nie podąża ślepo za trendami i próbuje zarażać swoją ideą swoje czytelniczki.Jestem Kasia: Jestem blogerką, która jest świadoma własnego stylu, nie podąża ślepo za trendami i próbuje zarażać swoją ideą swoje czytelniczki.

Komentarze

zobacz również

4603
OBEJRZENIA PROFILU
16730
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
158957
OBEJRZENIA POSTÓW
23
PUNKTY ZA POSTY
74
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.