FAQ

1. Jak dodać wpis?

jak dodać wpis from Coolhunters PL on Vimeo.

 

2. Jak dodać znalezisko w 90 sekund?

jak dodać znalezisko from Coolhunters PL on Vimeo.

 

3. Gdzie trafiła mój wpis/znalezisko po dodaniu?

Po utworzeniu Twój wpis lub znalezisko trafiają do "Poczekalni". Po uzyskaniu akceptacji ze strony redakcji Coolhunters.pl trafiają one do konkretnej kategorii.

4. Jak mogę się zarejestrować?

Jeśli posiadasz profil w serwisie Facebook lub Google + wystarczy, że klikniesz w prawym górnym rogu serwisu Coolhunters.pl w przycisk "Zaloguj". Następnie wybierzesz serwis, dzięki któremu chcesz się zalogować. Zaakceptuj regulamin i gotowe.

5. Czym są statystyki użytkownika?

Każdy zarejestrowany użytkownik przy dodanych przez siebie wpisach lub znaleziskach może sprawdzić:

- jaką popularnością cieszą się wszystkie jego wpisy,

- ile osób obejrzało jego profil,

- ile osób trafiło na jego wpisy, dzięki promocji w mediach społecznościowych,

- ile otrzymał punktów za swoje posty,

- ile jego postów zostało wyróżnionych, czyli ile znalazło się na stronie głównej coolhunters.pl,

Na podstawie powyższych statystyk, algorytm platformy będzie rankował poszczególnych użytkowników w różnych kategoriach.

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.