1361
OBEJRZENIA PROFILU
201
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
7860
OBEJRZENIA POSTÓW
3
PUNKTY ZA POSTY
7
WYRÓŻNIONE POSTY

SENSOR PARY - OKAP, KTÓRY URUCHAMIA SIĘ GDY WYCZUWA WILGOĆ

KRAINADESIGNUKRAINADESIGNUTechnologia & Gadżety

Okap kuchenny z sensorem pary to nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystej i zdrowej kuchni. Sensor pary automatycznie uruchamia okap kuchenny, w momencie gdy okap „wyczuje” wilgoć. Dodatkowo poza automatycznym uruchamianiem okapu, sensor pary pozwala również na zwiększanie lub zmniejszanie mocy pracy w stosunku do intensywności gotowania. Okap z sensorem pary może pracować w formie wyciągu i pochłaniacza. Do pracy w trybie pochłaniacza stosowane są filtry węglowe, które samodzielnie można montować za pomocą jednego kliknięcia.


Okap Nomina marki GLOBALO - sensor pary

Źródło zdjęcia: www.okapykuchenne.pl


Okap Nomina Black marki GLOBALO

Źródło zdjęcia: www.okapykuchenne.pl


Okap Nomina Isola marki GLOBALO

Źródło zdjęcia: www.okapykuchenne.pl


Okap Nomina Black marki GLOBALO

Źródło zdjęcia: www.okapykuchenne.pl


Okap Nomina marki GLOBALO

Źródło zdjęcia: www.okapykuchenne.pl

Galeria

KRAINADESIGNUKRAINADESIGNU
  • Oceń:
  • 1
Poprzedni wpisPostapokaliptyczne wizje luksusowych autPostapokaliptyczne wizje luksusowych aut
Następny wpisStary szary dom na poznańskim Grunwaldzie zamieniono na nowoczesną willę. Efekt powala!Stary szary dom na poznańskim Grunwaldzie zamieniono na nowoczesną willę. Efekt powala!

Komentarze

zobacz również

1361
OBEJRZENIA PROFILU
201
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
7860
OBEJRZENIA POSTÓW
3
PUNKTY ZA POSTY
7
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Lotnisko na Zanzibarze - 6 wskazówek jak przetrwaćO lotnisku na Zanzibarze można napisać całą książkę. Tyle właśnie inspiracji daje kilkugodzinna styczność z tym przybytkiem podczas odwiedzin rajskiej wyspy w czasie urlopu. Lotnisko to jest istną wizytówką, utwierdzającą nas w przekonaniu, że trafiliśmy do naprawdę dzikiego kraju.Pozdrowienia z Meksyku14 dni urlopu, a już po pierwszym odżyłem i czuję się pozytywnie naładowany. Fakt, że przy chorych zatokach ponad 12 godzinny lot dał się dość mocno we znaki, to jednak kraj, do którego przybyłem zaczął to wynagradzać zaraz po dotarciu do hotelu.Dream of Zanzibar – recenzja hotelu na rajskiej wyspieDream of Zanzibar to jeden z tych hoteli, z którym wszystko wydaje się być niby ok, ale w praktyce raczej nie chce się do niego wracać. Postaram się to w miarę merytorycznie i obiektywnie uzasadnić, ale w finalnym rozrachunku i tak pozostają osobiste emocje i subiektywna ocena, która jest ich następstwem.Rozwiewam mity o WenecjiPrzyznam się szczerze, że podchodziłem do tego miasta bardzo sceptycznie. Z kilku powodów. Po pierwsze sporo się nasłuchałem negatywnych opinii m.in. że śmierdzi, że dużo turystów, że drogo, że głośno i że ogólnie mało fajnie. Po drugie obawiałem się, że miasto może być przereklamowane przez swoją sławę, bo każdy tam jeździ, każdy chce tam być i kręcono tam sporo filmów, więc człowiek nastawia się na nie wiadomo co.Obóz słoni, spływ tratwą, a na deser tajski boxPo kolejnej godzinie jazdy dojeżdżamy wreszcie na najbardziej wyczekiwaną część wycieczki. Oczywiście z tych rekreacyjnych, bo jeśli chodzi o części kulturowe czy dotyczące architektury, to wszystkie dotychczasowe były idealnie dobrane. Patrzę na zegarek – jest punkt 10:00. Wjeżdżamy na teren obozu słoni – Maetamann Elephant Camp.