771
OBEJRZENIA PROFILU
270
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
3851
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Pościel wygodna jak Twój ulubiony T-shirt

Nocne DobraNocne DobraDesign

Nowa marka na rynku wnętrzarskim Nocne Dobra została stworzona z myślą o osobach z zamiłowaniem do pięknych wnętrz i wygody – to alternatywa dla szwedzkich koncernów i popularnych wzorów pościeli, poduszek, dodatków oraz piżam.

Założycielkami marki są trzy przyjaciółki, które odkryły niszę i oferują unikalne kolekcje z najlepszej jakości dzianin, aby stworzone produkty były przyjemne w dotyku, miękkie, delikatne i oddychające, dając wyjątkowy komfort podczas snu.

Działanie zgodne z zasadami rynku fair trade stawiane jest w Nocnych Dobrach na pierwszym miejscu - począwszy od materiału, który produkowany jest na specjalne zamówienie w Łodzi, kończąc na szyciu zlecanych chałupniczo doświadczonym krawcowym (małym domowym szwalniom). 100% made in Poland.

Nocne Dobra wyróżnia również dzianina typu Jersey - 100 % bawełna przyjemna i delikatna jak ulubiony T-shirt. Z dzianiny wykonane są wszystkie wzory pościeli (poszewki na kołdry i poduszki). Możliwe jest również uszycie pościeli według indywidualnie ustalonego rozmiaru.

Szczegóły oraz aktualna kolekcja dostępna już na www.nocnedobra.pl


KOMPLET PODUSZEK DOBRANOC. POŚCIEL BIAŁY JERSEY.


POŚCIEL SZARY JERSEY


POŚCIEL GWIAZDKI


POŚCIEL DZIECIĘCA MIĘTOWE SERCE. KOSZ NA BIELIZNĘ


NARZUTA GRAFITOWA. PODUSZKI OZDOBNE


POŚCIEL SZARY JERSEY


POŚCIEL SZARY JERSEY

Galeria

Nocne DobraNocne Dobra
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisWieszak ścienny Clo Clo Do It YourselfWieszak ścienny Clo Clo Do It Yourself
Następny wpisATOMIC HOOLIGAN***ADAM FAZ***MIND THE GAP***FATAL&A.SCORE(WARSAW ALL SKOOL BREAKS) - HARDCORE PLANET Vol. IVATOMIC HOOLIGAN***ADAM FAZ***MIND THE GAP***FATAL&A.SCORE(WARSAW ALL SKOOL BREAKS) - HARDCORE PLANET Vol. IV

Komentarze

zobacz również

771
OBEJRZENIA PROFILU
270
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
3851
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.