1086
OBEJRZENIA PROFILU
606
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
5325
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Pościel wygodna jak Twój ulubiony T-shirt

Nocne DobraNocne DobraHome & Design

Nowa marka na rynku wnętrzarskim Nocne Dobra została stworzona z myślą o osobach z zamiłowaniem do pięknych wnętrz i wygody – to alternatywa dla szwedzkich koncernów i popularnych wzorów pościeli, poduszek, dodatków oraz piżam.

Założycielkami marki są trzy przyjaciółki, które odkryły niszę i oferują unikalne kolekcje z najlepszej jakości dzianin, aby stworzone produkty były przyjemne w dotyku, miękkie, delikatne i oddychające, dając wyjątkowy komfort podczas snu.

Działanie zgodne z zasadami rynku fair trade stawiane jest w Nocnych Dobrach na pierwszym miejscu - począwszy od materiału, który produkowany jest na specjalne zamówienie w Łodzi, kończąc na szyciu zlecanych chałupniczo doświadczonym krawcowym (małym domowym szwalniom). 100% made in Poland.

Nocne Dobra wyróżnia również dzianina typu Jersey - 100 % bawełna przyjemna i delikatna jak ulubiony T-shirt. Z dzianiny wykonane są wszystkie wzory pościeli (poszewki na kołdry i poduszki). Możliwe jest również uszycie pościeli według indywidualnie ustalonego rozmiaru.

Szczegóły oraz aktualna kolekcja dostępna już na www.nocnedobra.pl


KOMPLET PODUSZEK DOBRANOC. POŚCIEL BIAŁY JERSEY.


POŚCIEL SZARY JERSEY


POŚCIEL GWIAZDKI


POŚCIEL DZIECIĘCA MIĘTOWE SERCE. KOSZ NA BIELIZNĘ


NARZUTA GRAFITOWA. PODUSZKI OZDOBNE


POŚCIEL SZARY JERSEY


POŚCIEL SZARY JERSEY

Galeria

Nocne DobraNocne Dobra
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisWieszak ścienny Clo Clo Do It YourselfWieszak ścienny Clo Clo Do It Yourself
Następny wpisATOMIC HOOLIGAN***ADAM FAZ***MIND THE GAP***FATAL&A.SCORE(WARSAW ALL SKOOL BREAKS) - HARDCORE PLANET Vol. IVATOMIC HOOLIGAN***ADAM FAZ***MIND THE GAP***FATAL&A.SCORE(WARSAW ALL SKOOL BREAKS) - HARDCORE PLANET Vol. IV

Komentarze

zobacz również