3872
OBEJRZENIA PROFILU
43081
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
152426
OBEJRZENIA POSTÓW
5
PUNKTY ZA POSTY
172
WYRÓŻNIONE POSTY

Pierwszy zwiastun Wojny o planetę małp

Robert RobertRobert RobertCOOL News

Seria "Planeta małp" po wysoko ocenianej przez widzów "Ewolucji planety małp", w przyszłym roku powróci do kin! Cezar będzie musiał stawić czoła tajemniczemu i okrutnemu Pułkownikowi (w tej roli Woody Harrelson) w walce o przetrwanie swojej rasy. Zapraszamy do  obejrzenia pierwszego zwiastunu "Wojny o planetę małp".


Robert RobertRobert Robert
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisZwiastun filmu “Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”Zwiastun filmu “Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”
Następny wpisAston Martin wznowi produkcję modelu DB4 G.T.Aston Martin wznowi produkcję modelu DB4 G.T.

Komentarze

zobacz również

3872
OBEJRZENIA PROFILU
43081
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
152426
OBEJRZENIA POSTÓW
5
PUNKTY ZA POSTY
172
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.