3622
OBEJRZENIA PROFILU
29647
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
83801
OBEJRZENIA POSTÓW
11
PUNKTY ZA POSTY
51
WYRÓŻNIONE POSTY

Pierwszy gracz ukończył PokemonGo

Bartek SkwarekBartek SkwarekWTF?

Jeden z użytkowników Reddita występujący pod nickiem ftb_hodor dokonał właśnie niemożliwego, a mianowicie udało mu się ukończyć amerykańską wersję bijącej wszelkie rekordy popularności gry Pokemon Go. Ftb_hodor złapał aż 4629 Pokemonów i wykluł 303 jaja, co według gry udało mu się na przestrzeni 153 kilometrów, jednakże nie mierzy ona odległości zbyt dokładnie i aplikacja fitnessowa podaje mu dystans około 200 pokonanych kilometrów. Ftb_hodor co prawda nie zapełnił całego Pokedexu (zarejestrował tam 142 unikalne kieszonkowe potwory) ale po prostu wypełnienie go w stu procentach jest obecnie niemożliwe. 5 legendarnych pokemonów Nintendo zachowało na specjalne okazje, a 4 są dodatkowo unikalne dla różnych regionów świata. Teraz pozostaje mu wybrać się za granicę i czekać na wydarzenia, w trakcie których legendarne pokemony trafią na wolność.
link: https://www.reddit.com/r/pokemongo/comments/4tvn72/i_caught_every_pokemon_currently_available_in_the/


Pierwszy gracz ukończył PokemonGo

Źródło zdjęcia: http://gry.onet.pl

Bartek SkwarekBartek Skwarek
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpis"Superczłowiek", który przeżyje wypadek samochodowy"Superczłowiek", który przeżyje wypadek samochodowy
Następny wpisDIE ANTWOORD - BANANA BRAIN (Official Audio) Nowy Utwór!DIE ANTWOORD - BANANA BRAIN (Official Audio) Nowy Utwór!

Komentarze

zobacz również

3622
OBEJRZENIA PROFILU
29647
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
83801
OBEJRZENIA POSTÓW
11
PUNKTY ZA POSTY
51
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.