3507
OBEJRZENIA PROFILU
159121
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
262362
OBEJRZENIA POSTÓW
182
PUNKTY ZA POSTY
148
WYRÓŻNIONE POSTY

Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! Świąteczny prezent od GITD - Oto lista

PetrocainePetrocaineCarPorn

Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.
Lista punktów, gdzie system już działa:

DK nr 2, Zakręt, gmina Wiązowna, powiat otwocki, woj. mazowieckie.
DK nr 59, Gniazdowo-Piecki, gmina Piecki, powiat mrągowski, woj. warmińsko-mazurskie.
DK nr 16, Olsztyn-Gietrzwałd, gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie.
DK nr 50, Sochaczew, gmina Sochaczew, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie.
DK nr 11, Tarnowskie Góry, gmina Tarnowskie Góry, powiat tarnogórski, woj. śląskie.
DK nr 72, Złota, gmina Głuchów, powiat skierniewicki, woj. łódzkie.
DK nr 12, Szlichtyngowa-Górczyna, gmina Szlichtyngowa, powiat wschowski, woj. lubuskie.
DK nr 74, Górno, gmina Górno, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie.
DK nr 7, Szymaki, gmina Płońsk, powiat płoński, woj. mazowieckie.
DK nr 7, Pawłowo, gmina Baboszewo, powiat płoński, woj. mazowieckie.
DK nr 7, Rybitwy-Polesie, Baboszewo, powiat płoński, woj. mazowieckie.
DK nr 82, Łuszczów Pierwszy, gmina Wólka, powiat lubelski, woj. lubelskie.
DK nr 50, Strachówka-Warmiaki, gmina Strachówka, powiat wołomiński, woj. mazowieckie.
DK nr 60, Karniewo, gmina Karniewo, powiat makowski, woj. mazowieckie.
DK nr 74, Kluki, gmina Kluki, powiat bełchatowski, woj. łódzkie.
DK nr 9, Kolbuszowa, Kolbuszowa Górna, gmina Kolbuszowa, powiat kolbuszowski, woj. podkarpackie.
DK nr 19, Krościenko Wyżne-Iskrzynia, gmina Krościenko Wyżne/Korczyna, powiat krościeński, woj. podkarpackie.
DK nr 94, Łosiów, gmina Lewin Brzeski, powiat brzeski, woj. opolskie.
DK nr 19, Zwierki-Zabłudów, gmina Zabłudów, powiat białostocki, woj. podlaskie.
DK nr 3, Lubin, gmina Lubin, powiat lubiński, woj. dolnośląskie.
DK nr 78, Wilcza-Nieborowice, gmina Pilchowice, powiat gliwicki, woj. śląskie.
DK nr 78, Gorzyce, gmina Gorzyce, powiat wodzisławski, woj. śląskie.
DK nr 78, Gorzyce, gmina Gorzyce, powiat wodzisławski, woj. śląskie.
DK nr 32, Sulechów, gmina Sulechów, powiat zielonogórski, woj. lubuskie.
DK nr 3, Babigoszcz-Gniazdowo, gmina Przybierbów/Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie.
DK nr 50, Regut-Człekówka, gmina Kołbiel, powiat otwocki, woj. mazowieckie.
DK nr 94, Tarnów-Ładna, gmina Skrzyszów, powiat tarnowski, woj. małopolskie.
DK nr 48 Tomaszów Mazowiecki,, gmina Tomaszów Mazowiecki, powiat tomaszowski, woj. łódzkie.
DK nr 82, Łęczna-Turowola, gmina Puchaczów, powiat łęczyński, województwo lubelskie.
DW nr 216, Rekowo Górne–Reda, powiat pucki/wejherowski, woj. pomorskie.


Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! Świąteczny prezent od GITD - Oto lista

Źródło zdjęcia: źródło: ocdn.eu

PetrocainePetrocaine
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisZapach klocka - Typowy Mirek handlarz zabiera się za handel kosmetykamiZapach klocka - Typowy Mirek handlarz zabiera się za handel kosmetykami
Następny wpisIron Man Mark XLIII Suit za 360.000 $ możesz stać się Iron Man'emIron Man Mark XLIII Suit za 360.000 $ możesz stać się Iron Man'em

Komentarze

zobacz również

3507
OBEJRZENIA PROFILU
159121
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
262362
OBEJRZENIA POSTÓW
182
PUNKTY ZA POSTY
148
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Niesamowita dziura na środku jeziora w Kalifornii!Zobaczcie zdjęcia robione dronem! WOW! To nie jest fotomontaż. Ten film hipnotyzuje. Wodospad do wnętrza jeziora został wybudowany kilka lat temu i do dziś wzbudza emocje! Tajemniczy krater zasysający wodę, to największa na świecie rura zabezpieczająca przed niekontrolowanym przelewem zbiornika wodnego. Ma aż 22 metry średnicy.Stojąc na światłach, napastował młodą rowerzystkę. Dostał to, na co zasłużyłPewien motocyklista przypadkowo nagrał, jak pasażer samochodu dostawczego napastował seksualnie rowerzystkę. Kilkaset metrów dalej dziewczynie udało się go dogonić i odpłacić w najlepszy możliwy sposób.Park rozrywki spod znaku Star Wars już w 2019 roku!Nadchodzi czas na spełnienie snów każdego fana uniwersum. Odkąd zobaczyliśmy klimatyczne grafiki przedstawiające koncepcję parku tematycznego Star Wars Disney, wszyscy wyczekiwaliśmy informacji o tym, kiedy będziemy mogli zobaczyć go na własne oczy. Z dobrą nowiną przyszedł Bob Iger, prezes i dyrektor generalny Disney, który ogłosił otwarcie parku w 2019 roku!Już wiadomo kogo wiozła rządowa kolumna, która spychała auta pod Żywcem. Tak niebezpiecznie jechał prezydent DudaJadą bardzo szybko i spychają z drogi inne samochody – nagranie z przejazdu kolumny Biura Ochrony Rządu drogą S1 pod Żywcem opublikowano w weekend. Wtedy nie było wiadomo, kto jechał w kolumnie. Okazało się, że wiozła ona prezydenta Andrzeja Dudę, który wracał z konkursu narciarskiego. I osiągnął rekordowy czas przejazdu.Szykuje się rewolucja w optyce! Zobacz Niezwykłe okulary!Naukowcy z uniwersytetu w Utah (USA) zaprojektowali niezwykłe okulary które wyostrzają obraz tam gdzie przez nie patrzymy. Zmiana ostrości z punktu A na punkt B trwa zaledwie 14 milisekund co jest prawie niezauważalne a już na pewno nie przeszkadza w korzystaniu. Może to oznaczać że nadchodzi rewolucja w optyce gdyż zastosowanie takich okularów jest bardzo szerokie - od zwykłych osób po wojsko.
Wystawa prac Fridy Kahlo w PolsceFrida Kahlo to kontrowersyjna malarka, nawet data urodzenia jest owiana tajemnicą. Uważa się, iż odmłodziła się o 3 lata, podając za datę urodzin dzień wybuchu rewolucji meksykańskiej w 1910 roku, z powodu zamiłowania i fascynacji tworzącej się wówczas myśli komunistycznej, z którą chciała być utożsamiana. Sztuka Kahlo wypełniona jest po brzegi obrazami brutalnymi, często kontrowersyjnymi. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 września 2017 roku!Pierwsza wystawa dzieł Fridy Kahlo i Diego Rivery w Polsce. Już niebawem w Poznaniu!Jedni mówią o niej, jako o ikonie feminizmu, drudzy nazywają ją komunistką, dla każdego jest niepowtarzalną artystką z tragicznym życiorysem. Najsłynniejsza meksykańska malarka – Frida Kahlo – już niebawem będzie miała swoją wystawę w Poznaniu. „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst” będzie pierwszą w Polsce prezentacją twórczości Kahlo i Rivery, wzbogaconą o mało znany polski wątek w życiu artystów.NASA pokazuje zmiany na Ziemi widziane z kosmosuNASA chyba nie przypadkowo właśnie teraz publikuje serię zdjęć zatytułowanych " Images of Change". Jak zapewne większość z Was wie, że nowy prezydent USA, Donald Trump nie ukrywał swojego zdania na temat zmian klimatu. 5 youngtimerów, za które 3 lata temu nie dałbyś groszaOto subiektywny wybór pięciu samochodów, które na razie są przeciętne lub po prostu obciachowe, ale już niedługo mogą stać się cenionymi, młodymi klasykami. Youngtimery to tak zwane 'młode klasyki, czyli auta, które jeżdżą jeszcze po ulicach, a ich cena nie jest (jeszcze) zaporowa. Nie każde auto może stać się klasykiem. Niektórym samochodom udaje się wejść do tego elitarnego grona, podczas gdy inne umierają na śmietniku historii motoryzacji.Fukushima zaatakowała! „Promieniowanie 100-krotnie przekroczyło śmiertelną dawkę” (WIDEO)Najnowsze odczyty pokazują gwałtowny skok promieniowania na terenie japońskiej elektrowni jądrowej w Fukushimie zniszczonej 6 lat temu w wyniku tsunami spowodowanego przez trzęsienie ziemi – donosi „The Guardian”. W ciągu ostatnich lat radioaktywność utrzymywała się tam poniżej poziomu 73 Sv/h (siwertów). Tymczasem najnowszy pomiar przeprowadzony wewnątrz osłony otaczającej reaktor nr 2 wykazał 530 Sv/h.