6102
OBEJRZENIA PROFILU
35782
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
173718
OBEJRZENIA POSTÓW
86
PUNKTY ZA POSTY
95
WYRÓŻNIONE POSTY

Nowy zwiastun Ostatniego Jedi!

Coolhunters PLCoolhunters PLCOOL News

W kwietniu mogliśmy obejrzeć pierwszy teaser ósmego epizodu głównej sagi Gwiezdnych Wojen zatytułowanego Ostatni Jedi. Teraz możemy w końcu obejrzeć cały zwiastun! Premiera już w Grudniu!


Coolhunters PLCoolhunters PL
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisRola ziół w codziennym jadłospisieRola ziół w codziennym jadłospisie
Następny wpisSpacer w kosmosie na pierwszym w historii 360-stopniowym filmieSpacer w kosmosie na pierwszym w historii 360-stopniowym filmie

Komentarze

zobacz również

6102
OBEJRZENIA PROFILU
35782
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
173718
OBEJRZENIA POSTÓW
86
PUNKTY ZA POSTY
95
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Lotnisko na Zanzibarze - 6 wskazówek jak przetrwaćO lotnisku na Zanzibarze można napisać całą książkę. Tyle właśnie inspiracji daje kilkugodzinna styczność z tym przybytkiem podczas odwiedzin rajskiej wyspy w czasie urlopu. Lotnisko to jest istną wizytówką, utwierdzającą nas w przekonaniu, że trafiliśmy do naprawdę dzikiego kraju.Pozdrowienia z Meksyku14 dni urlopu, a już po pierwszym odżyłem i czuję się pozytywnie naładowany. Fakt, że przy chorych zatokach ponad 12 godzinny lot dał się dość mocno we znaki, to jednak kraj, do którego przybyłem zaczął to wynagradzać zaraz po dotarciu do hotelu.Dream of Zanzibar – recenzja hotelu na rajskiej wyspieDream of Zanzibar to jeden z tych hoteli, z którym wszystko wydaje się być niby ok, ale w praktyce raczej nie chce się do niego wracać. Postaram się to w miarę merytorycznie i obiektywnie uzasadnić, ale w finalnym rozrachunku i tak pozostają osobiste emocje i subiektywna ocena, która jest ich następstwem.Rozwiewam mity o WenecjiPrzyznam się szczerze, że podchodziłem do tego miasta bardzo sceptycznie. Z kilku powodów. Po pierwsze sporo się nasłuchałem negatywnych opinii m.in. że śmierdzi, że dużo turystów, że drogo, że głośno i że ogólnie mało fajnie. Po drugie obawiałem się, że miasto może być przereklamowane przez swoją sławę, bo każdy tam jeździ, każdy chce tam być i kręcono tam sporo filmów, więc człowiek nastawia się na nie wiadomo co.Obóz słoni, spływ tratwą, a na deser tajski boxPo kolejnej godzinie jazdy dojeżdżamy wreszcie na najbardziej wyczekiwaną część wycieczki. Oczywiście z tych rekreacyjnych, bo jeśli chodzi o części kulturowe czy dotyczące architektury, to wszystkie dotychczasowe były idealnie dobrane. Patrzę na zegarek – jest punkt 10:00. Wjeżdżamy na teren obozu słoni – Maetamann Elephant Camp.