2545
OBEJRZENIA PROFILU
42380
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
130494
OBEJRZENIA POSTÓW
5
PUNKTY ZA POSTY
171
WYRÓŻNIONE POSTY

Nowy serial Kabaretu Moralnego Niepokoju podbija sieć! Są dwa pierwsze odcinki!

Robert RobertRobert RobertWydarzenia

Internetowy serial, w którym Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wciela się w TEGO prezesa stał się hitem jeszcze przed premierą pierwszego odcinka. Teraz w sieci zadebiutowały jego dwie pierwsze części i w końcu możemy się przekonać, jak "Ucho Prezesa" wygląda w pełnej okazałości.

Mariusz oprowadza Prezesa po nowo urządzonym gabinecie, na straży którego stoi niezłomna pani Basia. To TU od tej chwili będą starali dostać się wszyscy zainteresowani.


Prezes szkoli Mariusza, jak umiejętnie zarządzać jednostkami i całymi instytucjami poprzez własnoręcznie wywołany kryzys.


Ucho Prezesa

Źródło zdjęcia: https://www.youtube.com/watch?v=kmZmCkccX9o

Robert RobertRobert Robert
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisDJ Piko-Taro powraca z nowym viralowym hitem!DJ Piko-Taro powraca z nowym viralowym hitem!
Następny wpisFilm o twórcy McDonald’s już wkrótce w polskich kinachFilm o twórcy McDonald’s już wkrótce w polskich kinach

Komentarze

zobacz również

2545
OBEJRZENIA PROFILU
42380
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
130494
OBEJRZENIA POSTÓW
5
PUNKTY ZA POSTY
171
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.