796
OBEJRZENIA PROFILU
18
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
2324
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
2
WYRÓŻNIONE POSTY

Nie ma rzeczy niemożliwych

Karolina LeśniakKarolina LeśniakDIY

Dostaliśmy wyzwanie.... miało być inaczej, niebanalnie i tak ja jeszcze się z tym nie spotkali....i tak zaczął się pomysł na projekt owca.
Koniecznie owca... bo przecież owieczki wszyscy kochają :) Jest ktoś kto nie lubi owiec? :) Nieee :)
Wzięliśmy kartki, dużo kartek... ołówki , kredki i się zaczęło , jak ma wyglądać... Jakie futerko , jaka głowa czy z ogonkiem czy bez i nóżki....
Ach te nóżki to nam sen z powiek spędzały czy krótkie, czy nie, czy w kłębkach futerka czy bez... czy proste a może krzywe ? :)
No ale udało się ... w końcu , któregoś ranka skończyliśmy projekt , zebraliśmy wszystkie kartki do kupy i biegiem do pracowni przenieść to na drewno :)
Bo to przecież miała być oryginalna półeczka na książeczki :) Cała z drewna ....
I tak powstałą nasza Dolly :) Nasz gazetnik , półeczka na książki


Z potrzeby chwili

Źródło zdjęcia: http://gagalu.pl/pl/p/Polka-na-ksiazki-owieczka-/1251

Karolina LeśniakKarolina Leśniak
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisStworzenia które przypominają króliki hitem Japoni - Planeta.fmStworzenia które przypominają króliki hitem Japoni - Planeta.fm
Następny wpisPodkładki pod kubekPodkładki pod kubek

Komentarze

zobacz również

796
OBEJRZENIA PROFILU
18
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
2324
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
2
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.