4402
OBEJRZENIA PROFILU
60717
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
221765
OBEJRZENIA POSTÓW
5
PUNKTY ZA POSTY
217
WYRÓŻNIONE POSTY

Najciemniej zawsze pod latarnią. Lek na raka od zawsze pełzał pod naszymi nogami, to przełomowe odkrycie Polaków

Robert RobertRobert RobertLifestyle

Naukowcy zajęli się robakami i porazili je prądem. Rezultaty prac zaskakują. Okazało się, że w ten sposób – na razie w warunkach laboratoryjnych – umieją niszczyć komórki raka płuc. Uzyskana przez nich substancja nie uszkadza przy tym zdrowych komórek. Wynalazek jest już opatentowany.


Najciemniej zawsze pod latarnią. Lek na raka od zawsze pełzał pod naszymi nogami, to przełomowe odkrycie Polaków

Źródło zdjęcia: http://innpoland.pl/137861,najciemniej-zawsze-pod-latarnia-lek-na-raka-od-zawsze-pelzal-pod-naszymi-nogami-to-przelomowe-odkrycie-polakow

zobacz artykuł
Robert RobertRobert Robert
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisPrzejazd tymi drogami zapiera dech w piersiach! Nr 5 po prostu przeraża i fascynuje!Przejazd tymi drogami zapiera dech w piersiach! Nr 5 po prostu przeraża i fascynuje!
Następny wpisByła już burgerowa bułka w czerni, czas na niebieską. Barwny efekt modowo-gastronomicznej współpracyByła już burgerowa bułka w czerni, czas na niebieską. Barwny efekt modowo-gastronomicznej współpracy

Komentarze

zobacz również

4402
OBEJRZENIA PROFILU
60717
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
221765
OBEJRZENIA POSTÓW
5
PUNKTY ZA POSTY
217
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Lotnisko na Zanzibarze - 6 wskazówek jak przetrwaćO lotnisku na Zanzibarze można napisać całą książkę. Tyle właśnie inspiracji daje kilkugodzinna styczność z tym przybytkiem podczas odwiedzin rajskiej wyspy w czasie urlopu. Lotnisko to jest istną wizytówką, utwierdzającą nas w przekonaniu, że trafiliśmy do naprawdę dzikiego kraju.Pozdrowienia z Meksyku14 dni urlopu, a już po pierwszym odżyłem i czuję się pozytywnie naładowany. Fakt, że przy chorych zatokach ponad 12 godzinny lot dał się dość mocno we znaki, to jednak kraj, do którego przybyłem zaczął to wynagradzać zaraz po dotarciu do hotelu.Dream of Zanzibar – recenzja hotelu na rajskiej wyspieDream of Zanzibar to jeden z tych hoteli, z którym wszystko wydaje się być niby ok, ale w praktyce raczej nie chce się do niego wracać. Postaram się to w miarę merytorycznie i obiektywnie uzasadnić, ale w finalnym rozrachunku i tak pozostają osobiste emocje i subiektywna ocena, która jest ich następstwem.Rozwiewam mity o WenecjiPrzyznam się szczerze, że podchodziłem do tego miasta bardzo sceptycznie. Z kilku powodów. Po pierwsze sporo się nasłuchałem negatywnych opinii m.in. że śmierdzi, że dużo turystów, że drogo, że głośno i że ogólnie mało fajnie. Po drugie obawiałem się, że miasto może być przereklamowane przez swoją sławę, bo każdy tam jeździ, każdy chce tam być i kręcono tam sporo filmów, więc człowiek nastawia się na nie wiadomo co.Obóz słoni, spływ tratwą, a na deser tajski boxPo kolejnej godzinie jazdy dojeżdżamy wreszcie na najbardziej wyczekiwaną część wycieczki. Oczywiście z tych rekreacyjnych, bo jeśli chodzi o części kulturowe czy dotyczące architektury, to wszystkie dotychczasowe były idealnie dobrane. Patrzę na zegarek – jest punkt 10:00. Wjeżdżamy na teren obozu słoni – Maetamann Elephant Camp.