2638
OBEJRZENIA PROFILU
14761
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
50124
OBEJRZENIA POSTÓW
50
PUNKTY ZA POSTY
53
WYRÓŻNIONE POSTY

Klocki LEGO to praktyczny uchwyt na klucze i kable

WhatTheF..ckWhatTheF..ckDIY

Wygląda na to, że ludziki LEGO stanowią zazwyczaj część składową zestawów klocków. Czy wiedzieliście, że takie minifigurki i klocki LEGO idealnie pasują jako uchwyty do kabli Apple’a i innych? Autor bloga Sugru wpadł na to przypadkiem porządkując swoje biurko. Na zdjęciu widzicie prototyp, którego celem jest organizacja kluczy i kabli w miejscu pracy.


Klocki LEGO to praktyczny uchwyt na klucze i kable

Źródło zdjęcia: http://lifehacking.pl/klocki-lego-to-praktyczny-uchwyt-na-klucze-i-kable/

zobacz artykuł
WhatTheF..ckWhatTheF..ck
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisMumia z Tomem Cruisem w 1. zwiastunieMumia z Tomem Cruisem w 1. zwiastunie
Następny wpisPorządkujemy cztery kąty: 13 hacków z paskami samoprzylepnymi i haczykami CommandPorządkujemy cztery kąty: 13 hacków z paskami samoprzylepnymi i haczykami Command

Komentarze

zobacz również

2638
OBEJRZENIA PROFILU
14761
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
50124
OBEJRZENIA POSTÓW
50
PUNKTY ZA POSTY
53
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.