KLASYCZNY FIAT 126 W TWOIM SALONIE ?!?!

użytkownik nieaktywnyużytkownik nieaktywnyDesign

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, lubimy z nią obcować i lubimy się też nią dzielić, dlatego stworzyliśmy markę REALISTICstyle, budującą meble dla ludzi podobnie zakręconych jak my. Nasze produkty budowane są z elementów blacharskich, opartych na stalowej ramie i lakierowanych najwyższej jakości lakierami samochodowymi. Cała galanteria samochodowa jest oryginalna, a gotowe produkty powstają w długotrwałym procesie ręcznego składania, z zachowaniem wysokiej jakości wykończenia. Nie lubimy podróbek ! Nie stosujemy laminatów !
Stawiamy na oryginalność ! Zobacz jak świetnie mogą wyglądać w Twoim salonie, firmie lub biurze nasze meble samochodowe zbudowane w oparciu o Twoja ulubioną markę pojazdu.

Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/realisticstyle/


126 FOTEL


126 FOTEL


126 KANAPA


126 KAPAPA


126 KOMPLET


126 STOLIK


126 KANAPA


126 FOTEL + STOLIK


126 KANAPA


126 BAREK

Galeria

użytkownik nieaktywnyużytkownik nieaktywny
  • Oceń:
  • 1
Poprzedni wpisPiS wprowadza nowy podatek Ekologiczny!PiS wprowadza nowy podatek Ekologiczny!
Następny wpishoom meble z litego drewnahoom meble z litego drewna

Komentarze

zobacz również

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.