415
OBEJRZENIA PROFILU
415
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
2177
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
2
WYRÓŻNIONE POSTY

hoom meble z litego drewna

Kinga CzyżKinga CzyżHome & Design

Naturalne materiały, ręczne wykonanie i minimalizm- to trzy stwierdzenia, które w pełni oddają charakter naszych projektów.
Meble hoom to przede wszystkim sztuka rzemiosła i ręcznej roboty, wszystkie nasze produkty wykonywane są od podstaw ręcznie przy użyciu tradycyjnych metod obróbki i pielęgnacji drewna.
To właśnie dzięki temu każdy z nich zyskuje swój niepowtarzalny charakter i duszę, a w ich wykonanie i wykończenie wkładamy swoje doświadczenie, pasję i serce.
Projektowanie mebli to nie tylko nasza praca, a przede wszystkim pasja, Chcemy, aby nasze projekty były odzwierciedleniem piękna natury i jak najlepiej oddawały jej charakter.


Stół King

Źródło zdjęcia: http://hoom.co/sklep/stol-king/


Stół Francis

Źródło zdjęcia: http://hoom.co/sklep/stol-francis/


Stół Antonio

Źródło zdjęcia: http://hoom.co/sklep/stol-antonio/


Krzesło Triky

Źródło zdjęcia: http://hoom.co/sklep/krzeslo-triky/


Stół Alpha

Źródło zdjęcia: http://hoom.co/sklep/stol-alpha/

Galeria

Kinga CzyżKinga Czyż
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisKLASYCZNY FIAT 126 W TWOIM SALONIE ?!?!KLASYCZNY FIAT 126 W TWOIM SALONIE ?!?!
Następny wpisChwytając uśmiechy i ważne momenty w życiu- fotograf z DaniiChwytając uśmiechy i ważne momenty w życiu- fotograf z Danii

Komentarze

zobacz również

415
OBEJRZENIA PROFILU
415
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
2177
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
2
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.