720
OBEJRZENIA PROFILU
189
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
5318
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Hoolay. Miejskie hulajnogi

Barbara SzerszeńBarbara SzerszeńTransport

Hulajnogi stają się jednym z najpopularniejszych środków miejskiego transportu. Po Nowym Jorku, Berlinie, Londynie, a nawet Singapurze, przyszedł czas na Polskie miasta. Hulajnogi są lekkie, zdecydowanie bardziej poręcznie od roweru i potrafią być bardzo stylowe.

Warszawska firma Hoolay zajmuje się produkcją hulajnóg dla dorosłych. Hulajnogi mają duże pompowane koła i wytrzymałą, składaną ramę. Bardzo wygodnie się na nich jeździ, dzięki czemu pokonywanie miejskich odległości, to czysta przyjemność.
Hoolay wyróżnia również wygląd, każdy użytkownik może sam zaprojektować swoją hulajnogę, wybierając kolor ramy, grafikę na desce i kolor chwytów. Do wyboru jest paleta wzorów i kolorów, z której każdy znajdzie coś dla siebie.

www.hoolay.pl


hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hoolay

Źródło zdjęcia: http://hoolay.linuxpl.eu/img/cms/photoblock_001.jpg


Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl

Galeria

Barbara SzerszeńBarbara Szerszeń
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisObrazy drukowane na drewnieObrazy drukowane na drewnie
Następny wpisPIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015PIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015

Komentarze

zobacz również

720
OBEJRZENIA PROFILU
189
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
5318
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Dream of Zanzibar – recenzja hotelu na rajskiej wyspieDream of Zanzibar to jeden z tych hoteli, z którym wszystko wydaje się być niby ok, ale w praktyce raczej nie chce się do niego wracać. Postaram się to w miarę merytorycznie i obiektywnie uzasadnić, ale w finalnym rozrachunku i tak pozostają osobiste emocje i subiektywna ocena, która jest ich następstwem.Rozwiewam mity o WenecjiPrzyznam się szczerze, że podchodziłem do tego miasta bardzo sceptycznie. Z kilku powodów. Po pierwsze sporo się nasłuchałem negatywnych opinii m.in. że śmierdzi, że dużo turystów, że drogo, że głośno i że ogólnie mało fajnie. Po drugie obawiałem się, że miasto może być przereklamowane przez swoją sławę, bo każdy tam jeździ, każdy chce tam być i kręcono tam sporo filmów, więc człowiek nastawia się na nie wiadomo co.Pozdrowienia z Meksyku14 dni urlopu, a już po pierwszym odżyłem i czuję się pozytywnie naładowany. Fakt, że przy chorych zatokach ponad 12 godzinny lot dał się dość mocno we znaki, to jednak kraj, do którego przybyłem zaczął to wynagradzać zaraz po dotarciu do hotelu.Obóz słoni, spływ tratwą, a na deser tajski boxPo kolejnej godzinie jazdy dojeżdżamy wreszcie na najbardziej wyczekiwaną część wycieczki. Oczywiście z tych rekreacyjnych, bo jeśli chodzi o części kulturowe czy dotyczące architektury, to wszystkie dotychczasowe były idealnie dobrane. Patrzę na zegarek – jest punkt 10:00. Wjeżdżamy na teren obozu słoni – Maetamann Elephant Camp.Rowerami po świątyni, Długie Szyje, Birma, Laos i inne atrakcjeCzas na kolejne dwa dni z podróży po Tajlandii. Zaczyna być ciekawie, choć do tej pory, jak pewnie zauważyliście, też raczej się nie nudziliśmy. Doszliśmy do najcięższego ze wszystkich dni z całej objazdówki, choć i tak był on raczej delikatny w porównaniu ze standardowym dniem z Wielkiej Konkwisty, czyli wycieczki po Meksyku.