643
OBEJRZENIA PROFILU
14
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
4578
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Hoolay. Miejskie hulajnogi

Barbara SzerszeńBarbara SzerszeńTransport

Hulajnogi stają się jednym z najpopularniejszych środków miejskiego transportu. Po Nowym Jorku, Berlinie, Londynie, a nawet Singapurze, przyszedł czas na Polskie miasta. Hulajnogi są lekkie, zdecydowanie bardziej poręcznie od roweru i potrafią być bardzo stylowe.

Warszawska firma Hoolay zajmuje się produkcją hulajnóg dla dorosłych. Hulajnogi mają duże pompowane koła i wytrzymałą, składaną ramę. Bardzo wygodnie się na nich jeździ, dzięki czemu pokonywanie miejskich odległości, to czysta przyjemność.
Hoolay wyróżnia również wygląd, każdy użytkownik może sam zaprojektować swoją hulajnogę, wybierając kolor ramy, grafikę na desce i kolor chwytów. Do wyboru jest paleta wzorów i kolorów, z której każdy znajdzie coś dla siebie.

www.hoolay.pl


hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hoolay

Źródło zdjęcia: http://hoolay.linuxpl.eu/img/cms/photoblock_001.jpg


Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl

Galeria

Barbara SzerszeńBarbara Szerszeń
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisObrazy drukowane na drewnieObrazy drukowane na drewnie
Następny wpisPIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015PIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015

Komentarze

zobacz również

643
OBEJRZENIA PROFILU
14
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
4578
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.