577
OBEJRZENIA PROFILU
14
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
4013
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Hoolay. Miejskie hulajnogi

Barbara SzerszeńBarbara SzerszeńCarPorn

Hulajnogi stają się jednym z najpopularniejszych środków miejskiego transportu. Po Nowym Jorku, Berlinie, Londynie, a nawet Singapurze, przyszedł czas na Polskie miasta. Hulajnogi są lekkie, zdecydowanie bardziej poręcznie od roweru i potrafią być bardzo stylowe.

Warszawska firma Hoolay zajmuje się produkcją hulajnóg dla dorosłych. Hulajnogi mają duże pompowane koła i wytrzymałą, składaną ramę. Bardzo wygodnie się na nich jeździ, dzięki czemu pokonywanie miejskich odległości, to czysta przyjemność.
Hoolay wyróżnia również wygląd, każdy użytkownik może sam zaprojektować swoją hulajnogę, wybierając kolor ramy, grafikę na desce i kolor chwytów. Do wyboru jest paleta wzorów i kolorów, z której każdy znajdzie coś dla siebie.

www.hoolay.pl


hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hoolay

Źródło zdjęcia: http://hoolay.linuxpl.eu/img/cms/photoblock_001.jpg


Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl

Galeria

Barbara SzerszeńBarbara Szerszeń
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisObrazy drukowane na drewnieObrazy drukowane na drewnie
Następny wpisPIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015PIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015

Komentarze

zobacz również

577
OBEJRZENIA PROFILU
14
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
4013
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.