598
OBEJRZENIA PROFILU
14
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
4202
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Hoolay. Miejskie hulajnogi

Barbara SzerszeńBarbara SzerszeńTransport

Hulajnogi stają się jednym z najpopularniejszych środków miejskiego transportu. Po Nowym Jorku, Berlinie, Londynie, a nawet Singapurze, przyszedł czas na Polskie miasta. Hulajnogi są lekkie, zdecydowanie bardziej poręcznie od roweru i potrafią być bardzo stylowe.

Warszawska firma Hoolay zajmuje się produkcją hulajnóg dla dorosłych. Hulajnogi mają duże pompowane koła i wytrzymałą, składaną ramę. Bardzo wygodnie się na nich jeździ, dzięki czemu pokonywanie miejskich odległości, to czysta przyjemność.
Hoolay wyróżnia również wygląd, każdy użytkownik może sam zaprojektować swoją hulajnogę, wybierając kolor ramy, grafikę na desce i kolor chwytów. Do wyboru jest paleta wzorów i kolorów, z której każdy znajdzie coś dla siebie.

www.hoolay.pl


hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hoolay

Źródło zdjęcia: http://hoolay.linuxpl.eu/img/cms/photoblock_001.jpg


Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl


Hulajnoga Hoolay

Źródło zdjęcia: www.hoolay.pl

Galeria

Barbara SzerszeńBarbara Szerszeń
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisObrazy drukowane na drewnieObrazy drukowane na drewnie
Następny wpisPIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015PIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie 03.05.2015

Komentarze

zobacz również

598
OBEJRZENIA PROFILU
14
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
4202
OBEJRZENIA POSTÓW
0
PUNKTY ZA POSTY
1
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Nowy trend w turystyce: pokazujemy nasze pupy w pięknych miejscach!Ostatnio pokazywanie swojej pupy w niezwykłych okolicznościach przyrody lub miasta stało się trendem na Instagramie. Czyżby nastała nowa moda w turystyce i fotografii?"Szukam mężczyzn, którzy nie boją się emocji". Ogłoszenie matrymonialne 50-latki podbija internetSieć obiegło ogłoszenie Klary Kopcińskiej rozwódki, matki dwójki dzieci, zawodowo niezależnej, która zniechęcona poszukiwaniami nowego partnera życiowego na portalach randkowych, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Napisała ogłoszenie matrymonialne i opublikowała je na swoim profilu na Facebooku, a jej znajomi zaczęli je upubliczniać. Odzew był natychmiastowy.'Stealthing', czyli ściągnij kondoma, kiedy ona nie patrzy. Szokujący trend promowany w sieci'Stealthing' to nowa społeczność internetowa promująca... zdejmowanie prezerwatywy bez zgody partnera. Piszemy o tym nietypowym i szokującym trendzie wśród mężczyzn zarówno hetero, jak i homoseksualnych.Imponujący Żuk z mocnym silnikiem na sprzedaż za 75 000 złW lutym prezentowaliśmy wam ekstremalnego lanosa z silnikiem V6, teraz chcieliśmy wam pokazać imponującego żuka, którego modyfikacje poszły jeszcze dalej. Lanos już został sprzedany, a ten żuk wciąż jest do kupienia za 75 tys. zł. Tylko jeden element łączy obie konstrukcje.Polski biznesmen opływa w luksusy, a nikt o nim nie słyszał. Jego siekiery są jak Oscary w branży filmowejBiało-czerwona flaga powiewająca przed zakładem produkcyjnym w Krośnie pokazuje, że właściciel, Janusz Słabik, hasła gospodarczego patriotyzmu traktuje nad wyraz serio. – Pomysł, jaki nam przyświeca od wielu lat, jest taki, żeby była to polska myśl, polska produkcja i polski projekt – deklaruje w rozmowie z nami Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży. I wysyła z Podkarpacia designerskie siekiery na całą Europę