4505
OBEJRZENIA PROFILU
33376
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
104947
OBEJRZENIA POSTÓW
11
PUNKTY ZA POSTY
54
WYRÓŻNIONE POSTY

Girl's ROOM pierwszy w Polsce kobiecy magazyn o kobiecym seksie

Bartek SkwarekBartek SkwarekCOOL News

Mówi się, że najlepiej na kobiecą łechtaczkę działa tzw. ruch dj'a, ale to bardzo indywidualne. Jedno jest pewne – żeby poznać swoje ciało, musisz próbować różnych technik – mówi Paulina Klepacz, redaktorka prowadząca magazyn "G'rls ROOM".


Girl's ROOM pierwszy w Polsce kobiecy magazyn o kobiecym seksie

Źródło zdjęcia: https://noizz.pl/spoleczenstwo/girls-room-pierwszy-w-polsce-kobiecy-magazyn-o-kobiecym-seksie/cbm4gvh?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz

zobacz artykuł
Bartek SkwarekBartek Skwarek
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisOtwarto największy na świecie podziemny parking dla rowerówOtwarto największy na świecie podziemny parking dla rowerów
Następny wpisWystawa prac Fridy Kahlo w Polsce. Bilety już w sprzedaży!Wystawa prac Fridy Kahlo w Polsce. Bilety już w sprzedaży!

Komentarze

zobacz również

4505
OBEJRZENIA PROFILU
33376
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
104947
OBEJRZENIA POSTÓW
11
PUNKTY ZA POSTY
54
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Lotnisko na Zanzibarze - 6 wskazówek jak przetrwaćO lotnisku na Zanzibarze można napisać całą książkę. Tyle właśnie inspiracji daje kilkugodzinna styczność z tym przybytkiem podczas odwiedzin rajskiej wyspy w czasie urlopu. Lotnisko to jest istną wizytówką, utwierdzającą nas w przekonaniu, że trafiliśmy do naprawdę dzikiego kraju.Pozdrowienia z Meksyku14 dni urlopu, a już po pierwszym odżyłem i czuję się pozytywnie naładowany. Fakt, że przy chorych zatokach ponad 12 godzinny lot dał się dość mocno we znaki, to jednak kraj, do którego przybyłem zaczął to wynagradzać zaraz po dotarciu do hotelu.Dream of Zanzibar – recenzja hotelu na rajskiej wyspieDream of Zanzibar to jeden z tych hoteli, z którym wszystko wydaje się być niby ok, ale w praktyce raczej nie chce się do niego wracać. Postaram się to w miarę merytorycznie i obiektywnie uzasadnić, ale w finalnym rozrachunku i tak pozostają osobiste emocje i subiektywna ocena, która jest ich następstwem.Rozwiewam mity o WenecjiPrzyznam się szczerze, że podchodziłem do tego miasta bardzo sceptycznie. Z kilku powodów. Po pierwsze sporo się nasłuchałem negatywnych opinii m.in. że śmierdzi, że dużo turystów, że drogo, że głośno i że ogólnie mało fajnie. Po drugie obawiałem się, że miasto może być przereklamowane przez swoją sławę, bo każdy tam jeździ, każdy chce tam być i kręcono tam sporo filmów, więc człowiek nastawia się na nie wiadomo co.Obóz słoni, spływ tratwą, a na deser tajski boxPo kolejnej godzinie jazdy dojeżdżamy wreszcie na najbardziej wyczekiwaną część wycieczki. Oczywiście z tych rekreacyjnych, bo jeśli chodzi o części kulturowe czy dotyczące architektury, to wszystkie dotychczasowe były idealnie dobrane. Patrzę na zegarek – jest punkt 10:00. Wjeżdżamy na teren obozu słoni – Maetamann Elephant Camp.