9848
OBEJRZENIA PROFILU
377819
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
795395
OBEJRZENIA POSTÓW
130
PUNKTY ZA POSTY
566
WYRÓŻNIONE POSTY

Fotel inspirowany nadwagą: zobacz zdjęcia. Piękny czy obrzydliwy?

 Design Hunters Design HuntersHome & Design

To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjny fotel w historii designu. Jedni go kochają, dla drugich jest obrzydliwy. Autorka zainspirowała się nadwagą. Nanna Kiil z Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych fotel zainspirowany ludzką nadwagą zaprezentowała na jednej z edycji Targów Mebli w Sztokholmie. Autorka kontrowersyjnego projektu chciała udowodnić nim, że dodatkowe kilogramy nie muszą być nieatrakcyjne. Według niej w pofałdowanej skórze można się po prostu zakochać. Za przykład Kiil podaje psy rasy shar pei.


Fotel inspirowany nadwagą: zobacz zdjęcia. Piękny czy obrzydliwy?

Źródło zdjęcia: http://noizz.pl/lifestyle/fotel-inspirowany-nadwaga-zobacz-zdjecia-piekny-czy-obrzydliwy/9f4k8m4

zobacz artykuł
 Design Hunters Design Hunters
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNie masz pomysłu na prezent na dzień dziecka? Zobacz nasze propozycjeNie masz pomysłu na prezent na dzień dziecka? Zobacz nasze propozycje
Następny wpisTak spektakularnie lata się na Flyboard AirTak spektakularnie lata się na Flyboard Air

Komentarze

zobacz również

9848
OBEJRZENIA PROFILU
377819
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
795395
OBEJRZENIA POSTÓW
130
PUNKTY ZA POSTY
566
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Dream of Zanzibar – recenzja hotelu na rajskiej wyspieDream of Zanzibar to jeden z tych hoteli, z którym wszystko wydaje się być niby ok, ale w praktyce raczej nie chce się do niego wracać. Postaram się to w miarę merytorycznie i obiektywnie uzasadnić, ale w finalnym rozrachunku i tak pozostają osobiste emocje i subiektywna ocena, która jest ich następstwem.Rozwiewam mity o WenecjiPrzyznam się szczerze, że podchodziłem do tego miasta bardzo sceptycznie. Z kilku powodów. Po pierwsze sporo się nasłuchałem negatywnych opinii m.in. że śmierdzi, że dużo turystów, że drogo, że głośno i że ogólnie mało fajnie. Po drugie obawiałem się, że miasto może być przereklamowane przez swoją sławę, bo każdy tam jeździ, każdy chce tam być i kręcono tam sporo filmów, więc człowiek nastawia się na nie wiadomo co.Pozdrowienia z Meksyku14 dni urlopu, a już po pierwszym odżyłem i czuję się pozytywnie naładowany. Fakt, że przy chorych zatokach ponad 12 godzinny lot dał się dość mocno we znaki, to jednak kraj, do którego przybyłem zaczął to wynagradzać zaraz po dotarciu do hotelu.Obóz słoni, spływ tratwą, a na deser tajski boxPo kolejnej godzinie jazdy dojeżdżamy wreszcie na najbardziej wyczekiwaną część wycieczki. Oczywiście z tych rekreacyjnych, bo jeśli chodzi o części kulturowe czy dotyczące architektury, to wszystkie dotychczasowe były idealnie dobrane. Patrzę na zegarek – jest punkt 10:00. Wjeżdżamy na teren obozu słoni – Maetamann Elephant Camp.Rowerami po świątyni, Długie Szyje, Birma, Laos i inne atrakcjeCzas na kolejne dwa dni z podróży po Tajlandii. Zaczyna być ciekawie, choć do tej pory, jak pewnie zauważyliście, też raczej się nie nudziliśmy. Doszliśmy do najcięższego ze wszystkich dni z całej objazdówki, choć i tak był on raczej delikatny w porównaniu ze standardowym dniem z Wielkiej Konkwisty, czyli wycieczki po Meksyku.