8103
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593400
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Fotel inspirowany nadwagą: zobacz zdjęcia. Piękny czy obrzydliwy?

 Design Hunters Design HuntersHome & Design

To zdecydowanie najbardziej kontrowersyjny fotel w historii designu. Jedni go kochają, dla drugich jest obrzydliwy. Autorka zainspirowała się nadwagą. Nanna Kiil z Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych fotel zainspirowany ludzką nadwagą zaprezentowała na jednej z edycji Targów Mebli w Sztokholmie. Autorka kontrowersyjnego projektu chciała udowodnić nim, że dodatkowe kilogramy nie muszą być nieatrakcyjne. Według niej w pofałdowanej skórze można się po prostu zakochać. Za przykład Kiil podaje psy rasy shar pei.


Fotel inspirowany nadwagą: zobacz zdjęcia. Piękny czy obrzydliwy?

Źródło zdjęcia: http://noizz.pl/lifestyle/fotel-inspirowany-nadwaga-zobacz-zdjecia-piekny-czy-obrzydliwy/9f4k8m4

zobacz artykuł
 Design Hunters Design Hunters
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNie masz pomysłu na prezent na dzień dziecka? Zobacz nasze propozycjeNie masz pomysłu na prezent na dzień dziecka? Zobacz nasze propozycje
Następny wpisTak spektakularnie lata się na Flyboard AirTak spektakularnie lata się na Flyboard Air

Komentarze

zobacz również

8103
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593400
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.