3684
OBEJRZENIA PROFILU
231116
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
440183
OBEJRZENIA POSTÓW
119
PUNKTY ZA POSTY
359
WYRÓŻNIONE POSTY

DIY - Drugie życie starej pufy

 Design Hunters Design HuntersDIY

Chcieliśmy mieć coś wyjątkowego w mieszkaniu. Po obejrzeniu wszystkich możliwych stron z aukcjami na allegro czy OLX, stwierdziliśmy, że nie ma nic ciekawego, co by nas usatysfakcjonowało. Jeśli już wpadło nam coś w oko, to albo odstraszała cena, albo kolor nie ten. Wpadliśmy więc na pomysł, że stworzymy własne pufki do salonu.
Na początek upolowaliśmy cztery tak samo rzeźbione pufki na jednym z portali aukcyjnych. Wyszło około 60 zł za sztukę. Następnie w wolnej chwili trzeba było zerwać stare obszycie aby dobrać się do stelaża. Stelaż był tak zalakierowany, że szkoda było naszego czasu na szlifowanie papierem ściernym. Chcieliśmy przy okazji postarzyć drewno nadając pufie unikalnego charakteru. Stelaże trafiły do piaskowania. (-Tak drewno można piaskować). Wypiaskowane stelaże pomalowaliśmy farbą Tikkurila Everal Aqua, która jest wodorozcieńczalną emalią do drewna i metalu, po wyschnięciu nie śmierdzi. W następnej kolejności pufki powędrowały do tapicera. Efekt końcowy możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. Jak Wam się podobają? Jak myślicie za ile można by sprzedać takie pufki?


DIY - Drugie życie starej pufy

Źródło zdjęcia: http://design-hunters.com


DIY - Drugie życie starej pufy

Źródło zdjęcia: http://design-hunters.com


DIY - Drugie życie starej pufy

Źródło zdjęcia: http://design-hunters.com

 Design Hunters Design Hunters
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisIdealne na smog w Polsce, maski od chińskiego projektanta Wang ZhijunIdealne na smog w Polsce, maski od chińskiego projektanta Wang Zhijun
Następny wpisNowe miejsce na mapie Warszawy! Otwarcie Burakowskiej 14 już 21 styczniaNowe miejsce na mapie Warszawy! Otwarcie Burakowskiej 14 już 21 stycznia

Komentarze

zobacz również

3684
OBEJRZENIA PROFILU
231116
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
440183
OBEJRZENIA POSTÓW
119
PUNKTY ZA POSTY
359
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.