8104
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593416
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

DIY - Drugie życie starej pufy

 Design Hunters Design HuntersDIY

Chcieliśmy mieć coś wyjątkowego w mieszkaniu. Po obejrzeniu wszystkich możliwych stron z aukcjami na allegro czy OLX, stwierdziliśmy, że nie ma nic ciekawego, co by nas usatysfakcjonowało. Jeśli już wpadło nam coś w oko, to albo odstraszała cena, albo kolor nie ten. Wpadliśmy więc na pomysł, że stworzymy własne pufki do salonu.
Na początek upolowaliśmy cztery tak samo rzeźbione pufki na jednym z portali aukcyjnych. Wyszło około 60 zł za sztukę. Następnie w wolnej chwili trzeba było zerwać stare obszycie aby dobrać się do stelaża. Stelaż był tak zalakierowany, że szkoda było naszego czasu na szlifowanie papierem ściernym. Chcieliśmy przy okazji postarzyć drewno nadając pufie unikalnego charakteru. Stelaże trafiły do piaskowania. (-Tak drewno można piaskować). Wypiaskowane stelaże pomalowaliśmy farbą Tikkurila Everal Aqua, która jest wodorozcieńczalną emalią do drewna i metalu, po wyschnięciu nie śmierdzi. W następnej kolejności pufki powędrowały do tapicera. Efekt końcowy możecie podziwiać na poniższych zdjęciach. Jak Wam się podobają? Jak myślicie za ile można by sprzedać takie pufki?


DIY - Drugie życie starej pufy

Źródło zdjęcia: http://design-hunters.com


DIY - Drugie życie starej pufy

Źródło zdjęcia: http://design-hunters.com


DIY - Drugie życie starej pufy

Źródło zdjęcia: http://design-hunters.com

 Design Hunters Design Hunters
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisIdealne na smog w Polsce, maski od chińskiego projektanta Wang ZhijunIdealne na smog w Polsce, maski od chińskiego projektanta Wang Zhijun
Następny wpisNowe miejsce na mapie Warszawy! Otwarcie Burakowskiej 14 już 21 styczniaNowe miejsce na mapie Warszawy! Otwarcie Burakowskiej 14 już 21 stycznia

Komentarze

zobacz również

8104
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593416
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.