2234
OBEJRZENIA PROFILU
6731
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
38067
OBEJRZENIA POSTÓW
34
PUNKTY ZA POSTY
31
WYRÓŻNIONE POSTY

CRAZY - trendy w modzie

Zakała NiechciałaZakała NiechciałaLifestyle

Ci, którzy interesują się modą, z zapartym tchem wyczekują tego, co zobaczą na światowych wybiegach. Trendy kreowane są długo przed tym, co wydaje się nam tak świeże i nowe.
Cztery lata przed wyjściem kolekcji, coolhunterzy jeżdżą po świecie, by zbierać inspiracje. Robią zdjęcia, rozmawiają z ludźmi, jeżdżą taksówkami, busami, rowerami, przebywają w hotelach oraz domach mieszkańców terenu, który podlega ich eksploracji.
Uzbierane do kupy inspiracje są wysyłane do ludzi, którzy zajmują się ich przebieraniem i interpretacją. Eksperci dopowiadają sobie pewne historie, zadają pytania, szukają punktów zaczepienia spośród wszystkiego, co zostaje im zewsząd dostarczone. W ten sposób powstaje wielka księga mody, do której dostęp mają tylko ci projektanci z najwyższej półki i to oni wybierają, który trend najbardziej im odpowiada. Dodając do tego swoje umiejętności i wenę twórczą, tworzą kolekcję, której efekty my podziwiamy na wybiegach a sieciówki na szybko kopiują, co się da. Dzięki temu niedługo po obejrzanym pokazie możemy się ubrać tak, by być na czasie.

Chociaż zazwyczaj bywa tak, że projektant wybiera jeden, max dwa trendy, w których tworzy stylizację, rok 2016/17 przełamał wszelkie bariery. Otóż, zbierając ciuchy z wybiegów do poszczególnych grup, okazało się, że prawie każdy projektant stworzył coś dla każdej kategorii. Nie było kolekcji, która wyłącznie wiała grozą i chłodem. Po kilku szarych kreacjach, doświadczaliśmy nagle przemiany. Po obcisłym lateksie, zwiewny jedwab, po czerwieni niewinna biel. Oszalałam z radości, gdy dostrzegłam ten fenomen.
Moimi faworytami w tym roku są:Vivienne Westwood oraz Gucci z udziałem Petry Collins.

Zdjęcia kreacji z pokazów podzieliłam na kategorie:

ETHEREAL

REBEL

FUN

GLAM

CRAZY


Gucci


Manish Arora


Moschino


Prada


Vivienne Westwood


Manish Arora


Vivienne Westwood


Prada


Prada


Prada


Prada


Manish Arora


Loewe


Vivienne Westwood


Moschino


Manish Arora


Manish Arora


Manish Arora

Galeria

Zakała NiechciałaZakała Niechciała
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisGLAM - trendy w modzieGLAM - trendy w modzie
Następny wpisO gościu, co bawi się klockamiO gościu, co bawi się klockami

Komentarze

zobacz również