8104
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593417
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Choinka żywa czy może drukowana w 3D? Zobacz, co wybrać

 Design Hunters Design HuntersTechnologia & Gadżety

Święta drukowane w technologii 3D to twoja szansa na bycie bardziej eko. Zobacz, dlaczego tak stworzone christmasowe drzewko jest zdecydowanie bardziej proekologiczne niż żywa choinka.


Choinka żywa czy może drukowana w 3D? Zobacz, co wybrać

Źródło zdjęcia: http://noizz.pl/lifestyle/choinka-zywa-czy-moze-drukowana-w-3d-zobacz-co-wybrac/cfqe8y0

zobacz artykuł
 Design Hunters Design Hunters
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisSilikonowy aplikator SiliSponge: ile kosztuje i gdzie kupić?Silikonowy aplikator SiliSponge: ile kosztuje i gdzie kupić?
Następny wpisAudi sprawdzi, czy Amerykanie byli na KsiężycuAudi sprawdzi, czy Amerykanie byli na Księżycu

Komentarze

zobacz również

8104
OBEJRZENIA PROFILU
277166
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
593417
OBEJRZENIA POSTÓW
120
PUNKTY ZA POSTY
485
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.