3778
OBEJRZENIA PROFILU
49335
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
148044
OBEJRZENIA POSTÓW
14
PUNKTY ZA POSTY
97
WYRÓŻNIONE POSTY

Chcesz wyglądać młodo? Jedz czekoladę!

IwonkaKIwonkaKFoodie

Wreszcie coś dla wielbicieli słodkości. Dzięki najnowszym wynalazkom świata nauki, wreszcie możemy objadać się czekoladą bez wyrzutów sumienia. Wszystko za sprawą czekolady "Esthechoc Beauty Chocolate" która nie tylko nie szkodzi urodzie, ale nawet jej pomaga. Jak?


Chcesz wyglądać młodo? Jedz czekoladę!

Źródło zdjęcia: http://www.rmf.fm/magazyn/news,7089,chcesz-wygladac-mlodo-jedz-czekolade.html

zobacz artykuł
IwonkaKIwonkaK
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNajmocniejszy kwas świata kontra iPhone 7. Efekty są zaskakujące!Najmocniejszy kwas świata kontra iPhone 7. Efekty są zaskakujące!
Następny wpisŁotr 1 nie otrzyma sequelaŁotr 1 nie otrzyma sequela

Komentarze

zobacz również

3778
OBEJRZENIA PROFILU
49335
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
148044
OBEJRZENIA POSTÓW
14
PUNKTY ZA POSTY
97
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Nowy trend w turystyce: pokazujemy nasze pupy w pięknych miejscach!Ostatnio pokazywanie swojej pupy w niezwykłych okolicznościach przyrody lub miasta stało się trendem na Instagramie. Czyżby nastała nowa moda w turystyce i fotografii?"Szukam mężczyzn, którzy nie boją się emocji". Ogłoszenie matrymonialne 50-latki podbija internetSieć obiegło ogłoszenie Klary Kopcińskiej rozwódki, matki dwójki dzieci, zawodowo niezależnej, która zniechęcona poszukiwaniami nowego partnera życiowego na portalach randkowych, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Napisała ogłoszenie matrymonialne i opublikowała je na swoim profilu na Facebooku, a jej znajomi zaczęli je upubliczniać. Odzew był natychmiastowy.'Stealthing', czyli ściągnij kondoma, kiedy ona nie patrzy. Szokujący trend promowany w sieci'Stealthing' to nowa społeczność internetowa promująca... zdejmowanie prezerwatywy bez zgody partnera. Piszemy o tym nietypowym i szokującym trendzie wśród mężczyzn zarówno hetero, jak i homoseksualnych.Imponujący Żuk z mocnym silnikiem na sprzedaż za 75 000 złW lutym prezentowaliśmy wam ekstremalnego lanosa z silnikiem V6, teraz chcieliśmy wam pokazać imponującego żuka, którego modyfikacje poszły jeszcze dalej. Lanos już został sprzedany, a ten żuk wciąż jest do kupienia za 75 tys. zł. Tylko jeden element łączy obie konstrukcje.Polski biznesmen opływa w luksusy, a nikt o nim nie słyszał. Jego siekiery są jak Oscary w branży filmowejBiało-czerwona flaga powiewająca przed zakładem produkcyjnym w Krośnie pokazuje, że właściciel, Janusz Słabik, hasła gospodarczego patriotyzmu traktuje nad wyraz serio. – Pomysł, jaki nam przyświeca od wielu lat, jest taki, żeby była to polska myśl, polska produkcja i polski projekt – deklaruje w rozmowie z nami Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży. I wysyła z Podkarpacia designerskie siekiery na całą Europę