4068
OBEJRZENIA PROFILU
44760
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
146575
OBEJRZENIA POSTÓW
14
PUNKTY ZA POSTY
93
WYRÓŻNIONE POSTY

Chcesz wyglądać młodo? Jedz czekoladę!

IwonkaKIwonkaKFoodie

Wreszcie coś dla wielbicieli słodkości. Dzięki najnowszym wynalazkom świata nauki, wreszcie możemy objadać się czekoladą bez wyrzutów sumienia. Wszystko za sprawą czekolady "Esthechoc Beauty Chocolate" która nie tylko nie szkodzi urodzie, ale nawet jej pomaga. Jak?


Chcesz wyglądać młodo? Jedz czekoladę!

Źródło zdjęcia: http://www.rmf.fm/magazyn/news,7089,chcesz-wygladac-mlodo-jedz-czekolade.html

zobacz artykuł
IwonkaKIwonkaK
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNajmocniejszy kwas świata kontra iPhone 7. Efekty są zaskakujące!Najmocniejszy kwas świata kontra iPhone 7. Efekty są zaskakujące!
Następny wpisŁotr 1 nie otrzyma sequelaŁotr 1 nie otrzyma sequela

Komentarze

zobacz również

4068
OBEJRZENIA PROFILU
44760
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
146575
OBEJRZENIA POSTÓW
14
PUNKTY ZA POSTY
93
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Jego rowery kupują nawet hodowcy bizonów. Student z Podlasia kosi konkurencjęPo szyte na miarę, hipsterskie rowery nie ustawiają się kolejki. Zwłaszcza nad Wisłą. Produkcja takich pojazdów to zatem skok na głęboką wodę. Ale pewnemu studentowi z Białegostoku się udało: udowodnił, że może nimi podbić światowe rynki. Dziś kupują je klienci nie tylko z Niemiec czy Holandii, ale nawet zza Atlantyku. Ostatnio podlaskie jednoślady kupił nawet... hodowca bizonów z Pensylwanii.Szwedzkie prezerwatywy zrewolucjonizują świat? Znamy ich cenęKoniec ze strachem, że podczas stosunku pęknie nam gumka. Szwedzi wymyślili takie prezerwatywy, które są bardzo wytrzymałe, a przy tym ultracienkie. No i... drogie.Zapomnij o kubotach i japonkach. Te naklejki na stopy pozwolą ci chodzić bosoNakefit to wynalazek dla tych, którzy chcieliby chodzić boso, ale dotychczas się nie odważyli. Mimo tego, że chodzenie boso jest zdrowe i przyjemne, często wybieramy japonki czy klapki ze względu na gorący, piasek możliwość infekcji czy niewielkie przedmioty zagrzebane w podłożu, które mogą zranić stopy.Polak buduje na Kaszubach krainę z Władcy Pierścieni. Dla „zmęczonych uganianiem się za światem i pieniądzem”W tolkienowskim „Władcy Pierścieni” Shire było uosobieniem spokoju, oazą na targanej wojnami mapie Śródziemia. Miejscem, w którym beztroscy hobbici wiedli życie z daleka od problemów reszty świata. Podobny zamysł przyświeca organizatorowi akcji, Pawłowi Sokolowi.Polski samochód elektryczny - projekty, cena, zasięgPonad 60 projektów polskiego samochodu elektrycznego bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Electromobility Poland. Po raz pierwszy zaprezentowano je na VIII Kongresie Regionów we Wrocławiu. Jaki będzie polski samochód elektryczny i kogo będzie na niego stać? O tym rozmawiamy z Piotrem Zarembą, szefem projektu Electromobility Poland.