3622
OBEJRZENIA PROFILU
29647
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
83804
OBEJRZENIA POSTÓW
11
PUNKTY ZA POSTY
51
WYRÓŻNIONE POSTY

12 godzin pracy i rekord Guinnessa

Bartek SkwarekBartek SkwarekArt

Bryanowi Bergowi stworzenie rekordowo wysokiej budowli (na pracującej pralce!) zajęło 12 godzin, a jej zburzenie - zaledwie kilka sekund. Bryan jak sam siebie nazywa, jest cardstackerem, czyli osobą profesjonalnie zajmującą się budowaniem domków z kart. 42-letni Amerykanin studiował w przeszłości architekturę na Uniwersytecie Stanowym w Iowa, stąd też najpewniej wzięło się jego budownicze zacięcie. Karcianą pasją zaraził go natomiast dziadek, który był zapalonym graczem. Nowy rekord Guinnessa w utworzeniu najwyższej wieży z kart do gry w czasie 12 godzin wynosi obecnie imponujące 3,3 metra. Na tak wysoką budowlę, która wyszła spod wprawnych i opanowanych rąk Bryana Berga, złożyło się aż 48 poziomów kart.


Bartek SkwarekBartek Skwarek
  • Oceń:
  • 0
Poprzedni wpisNowa moda w internecie! Kukurydza + WiertarkaNowa moda w internecie! Kukurydza + Wiertarka
Następny wpisDzięki dobrej zmianie nie mogę wybudować wymarzonego domku na wsi :(Dzięki dobrej zmianie nie mogę wybudować wymarzonego domku na wsi :(

Komentarze

zobacz również

3622
OBEJRZENIA PROFILU
29647
WEJŚCIA Z SOCIAL MEDIA
83804
OBEJRZENIA POSTÓW
11
PUNKTY ZA POSTY
51
WYRÓŻNIONE POSTY

Najpopularniejsze

Na sprzedaż BMW 750iL, w którym zginął 2PacW Stanach Zjednoczonych na sprzedaż zostało wystawione BMW 750iL z 1996 roku z przebiegiem około 145,000 kilometrów. Pomyślicie, że taki samochód w dobrym stanie mógłby kosztować jakieś 50,000 złotych. Opisywany egzemplarz wystawiony został za… 1,500,000 dolarów.Gdy grafik sprzedaje samochód...  Ogłoszenie motoryzacyjne, jakiego jeszcze nie widzieliście!Magdalena Ruta (graphic & web designer) wraz z przyjacielem Mateuszem Kosma (również grafik) swoim ogłoszeniem o sprzedaży samochodu wygenerowali całkiem spory zasięg wirusowy. Na rynku nie brakuje ofert sprzedaży używanych samochodów, dlatego Magdalena postanowiła wyróżnić swoje auto z tłumu w całkiem kreatywny sposób.Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony! - Oto lista!Od 20 grudnia 2016 działa odcinkowy pomiar prędkości. W skład systemu CANARD wchodzi 400 urządzeń stacjonarnych oraz 29 mobilnych rejestratorów zamontowanych w nieoznakowanych samochodach ITD. 30 miejsc rozsianych na terenie całego kraju. Na razie 30, bo to „okres testowy” nowego rozwiązania.7 skrótów klawiaturowych, które całkowicie zmieniają Twój sposób pracy na komputerze!Niemal każdy uważa, że doskonale zna obsługę komputera, w systemie Windows lub Mac. Prawdopodobnie w 99% przypadkach nie będzie to prawda. Jednek, klucz do sprawnej pracy na komputerze leży w znajomości pomysłowych skrótów na klawiaturze, które znacznie ułatwiają pracę. Nie chodzi tu tylko o powszechnie znane CTRL+C i CTRL+V.Firma drukuje domy gotowe do zamieszkania w ciągu 24 godzin. Cena niższa niż 10 m2 w WarszawieFirma zapewnia, że dom wydrukowany w 24 godziny jest nie tylko tani, ale także wytrzymały. Startup z San Francisco, Apis Cor wymyślił jak szybko i niedrogo zbudować niewielki dom. Ostatnio w Rosji stanął budynek o powierzchni 40 m2, który firma wydrukowała w zaledwie 24 godziny. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu mobilnej drukarki 3D, która wyglądem przypomina nieduży dźwig. Po wydrukowaniu betonowych ścian grupa specjalistów założyła w domu instalacje oraz zamontowała okna i dach.